Club Esportiu Penedès Costa Daurada

05/09/2017 - 07:36
TRIATLÓ
Cap de setmana d’èxits pels triatletes de la nostra Vila

 

Cap de setmana d’èxits pels triatletes de la nostra Vila

Quatre atletes del Club Esportiu Penedès Costa Daurada van participar al triatló de l’Hospitalet de l’Infant amb molt bons resultats. El Tristam va quedar tercer de la general en la distància Olímpica i la Virgina segona absoluta en la distància Sprint i la l’Albert i la Silvia finisher en la distància sprint.

La Marlene Ovejero ha participat a l’ Ironman 70.3 de Cascais, triatlò de mitja distància, assolint una merescuda 13a posició de la seva categoria.

I per últim l’Ian l’Alex, el Toni i l’Henrieta van representar al Club Esportiu Penedès Costa Daurada al triatló de Mitja distància de Mequinenza. Per motius mecànics amb la bicicleta la Herieta va haver d’abandonar al km 72. La resta van arribar a meta i cal destacar el 17è lloc de la general de l'Ian

Go to top